Сергій Притула

Сергій Притула розповів, що у нього викликає сльози під час війни

siriy_ua / Instagram

"Діти в деяких батьків більше не пробіжаться вже ніколи через цю кляту війну"

Популярний український телеведучий і волонтер Сергій Притула розповів про ситуації під час війни, коли йому важко стримувати емоції. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "ҐРУНТ".

"Я тут не буду якимось оригіналом, відверто кажучи, тому що плакав, коли друзі гинули. Плакав, коли з братом не було зв'язку, коли вони зачищали Ірпінь. Плакав, коли дехто з друзів виходив з полону, кого повертали, це були сльози радості"

Притула розповів, що багато плакав, коли після початку війни прокидався зі своєю дружиною у пустій оселі, бо вони мріяли, що у їхньому домі буде дитячий сміх і веселощі.

"Але потім, на тлі того, що діти в деяких батьків більше не пробіжаться вже ніколи через цю кляту війну, а в деяких дітей батьки більше не прокинуться в пустій оселі, ти розумієш, що твої проблеми – це нуль. Чи твої клопоти й переживання. Запихаєш переживання свої кудись глибше, йдеш на свій фронт і лупашиш далі"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск виступив з новою "мирною" пропозицією "для уникнення війни".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ