Сергій Притула, байрактари

Сергій Притула оголосив імена трьох "народних байрактарів", які доправили в Україну – фото

@serhiyprytula / Twitter

Техніка вже в Україні і починає працювати для ЗСУ

Український шоумен і волонтер Сергій Притула з самого початку війни займається збором коштів для потреб української армії.

Зокрема, він запустив ініціативу "Народний байрактар", під час якої зібрав 600 млн грн з 500 млн необхідних для придбання трьох ударних оперативно-тактичних безпілотників для Збройних Сил України.

Однак, турецька компанія Baykar не взяла грошей з українців і передала три безпілотники абсолютно безкоштовно. 

Як повідомляє "Дивогляд", Сергій Притула оглянув літальну техніку і дав всім трьом байрактарам імена, якими поділився на своїй сторінці у Twitter.

"Знайомтеся, це Халепа, Ковінька і Трясця, наші три Народні Байрактари! Вони вже в Україні і вже починають працювати для наших Збройних Сил! Ця історія завершилася, а тепер чекаємо на відео результатів їхньої роботи!", – написав Притула.

На сторінці благодійного фонду шоумена подякували кожному українцю, який долучився до збору коштів і таким чином допоміг захисникам наблизити перемогу.

"Так буває, коли об’єднуються всі українці: подаровані Байрактари, Супутник і багато гарних новин з фронту вже скоро!", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що компанія Baykar побудує в Україні завод з виробництва байрактарів.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ