Стівен Кінг

Письменник Стівен Кінг не їде до Києва – оновлено

@StephenKing / Twitter

Письменнику виділили окремий вагон у потязі з Варшави

UPD: Як стало відомо, новина про приїзд відомого письменника Стівена Кінга до Києва виявилася хибною. Відповідний допис на офіційному акаунті Верховної Ради у Twitter, звідки й почала поширюватися інформація, вже видалили. Це підтвердили й в Укразалізниці.

До української столиці – міста Києва їде знаний американський письменник Стівен Кінг, передає "Дивогляд". 

Автор багатьох відомих книг різних жанрів відкрито підтримує нашу державу, яка сьогодні потерпає від російської навали. Зокрема, раніше письменник звернувся до росіян і наказав їм "забирайтися нах*й" з України. 

Нещодавно стало відомо, що Стівен Кінг навідається до української столиці і на власні очі побачить життя в умовах воєнного стану. Кінг прямує в Україну з Варшави поїздом, до якого спеціально причепили додатковий окремий вагон. 

Раніше Стівен Кінг емоційно висловився щодо успіхів українських військових у боротьбі з російськими окупантами і відмітив, що українці вдало "надирають декому дупу".

До речі, "Дивогляд" також розповідав, що російські пранкери намагалися розіграти Стівена Кінга, але в них нічого не вийшло.

Письменник не вперше підтримує український народ. Зокрема, раніше він публікував фото в патріотичному українському одязі і казав, що путін "повинен зникнути", а також коментував обстріл ТЦ у Кременчузі.

Дивіться також відео 5 каналу:

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ