Володимир Вакуленко

Книгу вбитого в Ізюмі письменника Вакуленка планують перевидати

Вікіпедія

"Це невимовна втрата для нас всіх"

Видавництво Старого Лева перевидає збірку дитячих віршів "Татусева книга" письменника Володимира Вакуленка, який був вбитий окупантами в Харківській області. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу видавництва.

Тіло дитячого письменника знайшли та ідентифікували в одній з могил на місці масового поховання в Ізюмському лісі.

"Загибель Володимира Вакуленка – це невимовна втрата для нас всіх. Видавництво Старого Лева щиро співчуває родині та всім близьким Володимира. Віримо, що винних в його смерті буде покарано. Важливо, щоб творчий спадок Володимира жив, тож Старий Лев перевидає збірку дитячих віршів Володимира Вакуленка "Татусева книга", вперше видану у 2014 та проілюстровану Наталкою Гайдою", ‒ йдеться у повідомленні.

Увесь прибуток від майбутнього видання буде передано родині Володимира Вакуленка, його батькам та сину Віталіку.

"До останнього моменту я трималася за нитку надії, що Володя живий. Ми давно хотіли перевидати його "Татусеву книгу", але сподівалися, що Володя живий і сам підпише договір на перевидання. Сьогодні я розмовляла по телефону з його мамою, Оленою Григорівною і ми домовилися, що книжка якомога швидше піде до друку. Ми хочемо хоч у такий спосіб підтримати родину Вакуленків і перш за все Віталіка, в якого не залишилося тата, який любив його понад усе, але залишаться татові вірші, присвячені йому", ‒ поділилася письменниця й головна редакторка видавництва Мар'яна Савка.

Раніше у поліції заявили, що у тілі вбитого дитячого письменника Вакуленка знайшли дві кулі від пістолета Макарова.

Дивіться також відео 5 каналу: НАТО дасть літаки і більше ППО? LRU – французький HIMARS. Сімоньян зізналась у терорі! 279 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ