Мадонна

Співачка Мадонна впала під час свого концерту, але оригінально вийшла з ситуації – відео

Twitter

Планувалося, що Мадонна мала виступати, сидячи на стільці

Популярна 65-річна американська співачка Мадонна впала зі стільця під час свого концерту через помилку танцівника. Про це повідомляє "Дивогляд".

У Сіетлі (штат Вашингтон, США) сталася непередбачена ситуація під час виступу на концерті туру "Celebration", коли співачка виконувала пісню "Open Your Heart".

Планувалося, що Мадонна мала виступати, сидячи на стільці, який один з танцюристів мав тягнути. Проте танцівник, взутий у високі підбори, втратив контроль і впав разом з 65-річною виконавицею на сцену.

Втім, зірка зберегла спокій і продовжила спів, не звертаючи уваги на падіння. Вона повернулася до виступу завдяки допомозі оператора, відреагувавши на інцидент зі сміхом.

Мадонна не зупинилась на цьому, пересіла на інший стілець і продовжила шоу разом з танцівниками, викликавши здивування в аудиторії. Фанати в інтернеті висловили своє захоплення, називаючи її неймовірним професіоналом і висловлюючи свою любов до артистки.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Мадонна підтримала Україну під час концерту.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ