Let 3

На Євробаченні-2023 музиканти від Хорватії закликали зупинити "чортову війну"

Let 3 / Instagram

"Ми впевнені, що немає переможців у війнах, кожен – жертва"

На прес-конференції після завершення першого півфіналу "Євробачення" представники Хорватії закликали зупинити "чортову війну". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Eurovision Song Contest.

"Наше натхнення полягає у спробі виразити, спробі зробити цей світ кращим місцем для кожного. Наша трохи дурнувата, але дуже розумна пісня – це певною мірою антивоєнна пісня, тому що ми віримо, ми впевнені, що немає переможців у війнах, кожен – жертва. Тож, будь ласка, зупиніть чортову війну усюди і повсякчас", – сказав музикант Дамір Мартинович.

Зазначимо, що під час виступу соліст "Let 3" одягає гротескний костюм Адольфа Гітлера, а інші учасники гурту – барвисті костюми. Під час перформансу один з них виносить на сцену муляжі ракет.

Вже сьогодні, 11 травня, о 22:00 відбудеться другий півфінал пісенного конкурсу "Євробачення 2023", в якому українці отримали право голосувати.

Раніше "Дивогляд" розповідав, який учасник першого фіналу Євробачення-2023 найбільше вразив глядачів.

Дивіться також відео 5 каналу: ЄВРОБАЧЕННЯ-2023: Хорватський гурт уже наробив шуму, а дехто просив вибачення в українців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ