Каньє Вест

Каньє Вест переїхав жити до маленької комірчини без вікон – фото

Vanity Fair / Фото: Ethan James Green

Музикант важко працює над своїм 10 студійним альбомом

Американський репер та колишній чоловік світської левиці Кім Кардаш'ян Каньє Вест живе у маленькій комірчині без вікон на стадіоні в Атланті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний Instagram репера.

Музикант важко працює над своїм 10 студійним альбомом Donda, який презентував 24 липня на вечірці на стадіоні Mercedes-Benz в Атланті. Ймовірно, що Каньє Весту щось не сподобалось, тож він вирішив дещо допрацювати своє творіння і представити його знову 6 серпня.

Щоб під час цього процесу не відволікатися на сторонні речі, чоловік переїхав жити до комірчини прямо на цьому стадіоні. Зазначається, що у ній немає вікон, а лише ліжко, маленька шафа для одягу, телевізор та настінний годинник. 

Також на самому стадіоні для репера було створено студію, а для особистого кухаря музиканта виділили окреме приміщення, яке переробили на кухню.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Світлана Лобода планує дати концерт в Україні, а за декілька днів після неї в Одеському клубі виступить Ані Лорак.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ