Брітні Спірс

Брітні Спірс завершує свою музичну кар'єру – ЗМІ

Shutterstock

Цією новиною поділився менеджер співачки

Всесвітньовідома американська співачка Брітні Спірс планує завершити свою музичну діяльність та піти на пенсію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Цією новиною поділився менеджер зірки Ларрі Рудольф. Чоловік розповів, щойно дізнався про плани Брітні "піти на пенсію", одразу ж звільнив посаду. 

Своє рішення він обґрунтував тим, що упродовж кількох років Брітні Спірс не займалася кар'єрою через сімейні проблеми. Увесь цей час він не виконував своїх обов'язків, а відтепер Брітні тим паче не потребує його послуг. 

"Я завжди буду пишатися тим, чого ми досягли за наші 25 років разом. Я бажаю Брітні здоров'я і щастя на світі, і я буду поруч з нею, якщо коли-небудь знову знадоблюся їй, як і завжди", - зазначив Рудольф.

Офіційної інформації щодо завершення своєї кар'єри та коментаря з приводу звільнення менеджера від співачки не надходило. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що американський репер Will.I.Am прогулявся київським Подолом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ