Родимка

Як вчасно виявити найсмертоносніший вид раку шкіри – цінні поради

Shutterstock

Ця форма раку може поширюватися на інші частини тіла

У галузі онкології існує безліч видів раку, серед яких меланома здається особливо небезпечною, особливо для тих, хто часто перебуває під сонячними променями. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

Під час весни та літа, коли багато людей проводять час на відкритому повітрі, ризик розвитку раку шкіри, зокрема меланоми, стає особливо великим. Меланома, викликана ультрафіолетовими променями сонця, може вражати багатьох людей протягом їхнього життя.

Це один з найскладніших видів раку шкіри, щороку в США діагностується близько 100 000 нових випадків і майже 8 000 смертей від цієї хвороби. Меланома розвивається в меланоцитах, які виробляють пігмент у шкірі. На відміну від інших форм раку шкіри, вона може поширюватися на інші частини тіла.

Раннє виявлення цього раку має велике значення, оскільки воно може проявлятися у вигляді темних, нерівних плям або горбків на шкірі. Захист від ультрафіолетових променів та регулярний медичний огляд є важливими стратегіями профілактики. Самоперевірка та пошук нових або родимок, які змінюються, можуть допомогти виявити патологію.

Лікування меланоми зазвичай включає хірургічне видалення раку та можливу біопсію для перевірки на наявність метастазів. Однак сучасні методи лікування, такі як імунотерапія та цільова терапія, значно покращили прогнози для пацієнтів з цією хворобою.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що фахівці назвали 21 ранній симптом раку, на які треба звернути увагу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ