Всесвітня організація охорони здоров'я

Коли завершиться пандемія COVID-19 – у ВООЗ відповіли

5 канал / Час. Підсумки тижня

"Ми зможемо сказати, що COVID-19 більше не надзвичайна ситуація"

У Всесвітній організації охорони здоров'я впевнені, що пандемія коронавірусу завершиться вже у 2023 році. З відповідною заявою виступив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус, передає "Дивогляд".

За три роки пандемії у світі було зареєстровано близько семи млн смертей від коронавірусу. Водночас реальна кількість захворювань суттєво більша, відмітив директор ВООЗ.

У ВООЗ заявили, що за останні три роки тижнева кількість захворювань стала суттєво нижчою, ніж спостерігалася станом на 2020 рік. Гебреісус називає таку статистику "суттєвим полегшенням".

"Я впевнений, що в якийсь момент цього року ми зможемо сказати, що COVID-19 більше не надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров’я міжнародного значення й не пандемія", – сказав гендиректор ВООЗ.

Фахівці зазначають, що після пандемії людство і влада повинні зосередити свою увагу на підтримці громадського здоров'я, розвитку науки і шляхів міжнародного співробітництва.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у ВООЗ назвали кількість людей, в яких є імунітет проти COVID-19.

Дивіться також відео 5 каналу: Бахмут, Хортиця та постачання зброї: Зеленський про результати засідання Ставки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ