Верблюд

Лікарі попереджають про спалах "верблюжого грипу", що небезпечніший за коронавірус

Shutterstock

Від вірусу немає ефективної вакцини

Лікарі попередили про новий небезпечний вірус, проти якого немає вакцини, передає "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Експерти з Великої Британії попередили про спалах "верблюжого грипу" (близькосхідного респіраторного синдрому), що є небезпечнішим за коронавірус. Інфекція почала поширюватися після Чемпіонату світу з футболу, який відбувся у Катарі.

Кажуть, що вболівальники могли заразитися грипом, якщо під час поїздки контактували з верблюдами або зараженими людьми. Таким чином вони перенесли інфекцію до Великої Британії. 

Медики повідомляють, що за останні кілька років від близькосхідного респіраторного синдрому (БСРС) померло близько 1 тис пацієнтів. Тепер же кількість летальних випадків може зрости. 

"Верблюжий грип" вважають небезпечнішим за COVID-19, оскільки в результаті інфікування ним помирає більше третини людей. Ще більшого занепокоєння викликає той факт, що від БСРС не має ефективної вакцини.

Агентство з безпеки охорони здоров'я Великої Британії закликає лікарів пильніше стежити за пацієнтами, які скаржаться на лихоманку та утруднене дихання. Часто у людей, які заражаються на БСРС, не спостерігається жодних симптомів. Водночас є випадки, коли пацієнти страждають від лихоманки, кашлю, утрудненого дихання, діареї та блювання.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як попередити розвиток ГРВІ і правила самолікування.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ