Холера, вірус

У світі зростає кількість інфікувань холерою – ВООЗ

Depositphotos

Останні кілька років рівень захворюваності знижувався

У світі стрімко зростає кількість захворювань на холеру. Про це заявив голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреїсус, передає "Дивогляд". 

Повідомляється, що останні кілька років рівень інфікування на холеру знижувався, але вже у 2022 році почав стрімко зростати. Гебреїсус заявив, що від початку цього року 27 країн світу повідомили про спалахи гострої діарейної інфекції. Зокрема, у Сирії було виявлено понад 10 тис інфікувань. Були зареєстровані й летальні випадки. 

"Спалахи стають дедалі смертоноснішими – середній рівень смертності цього року втричі перевищує цей показник за останні 5 років", – сказав глова ВООЗ.

Експерти заявили: щороку у світі фіксують від 1,3 до 4 млн випадків захворювань на холеру. З них 21-143 тис – смертельні. 

Як передається холера?

Це інфіковане захворювання можна "підхопити" шляхом вживання їжі чи води, які заражені холерними бактеріями Vibrio cholerae. Особливо активно бактерії поширюються у місцях, де не дотримуються санітарних умов, або з недостатнім очищенням стічних вод.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ВООЗ не визнала вірус віспи мавп надзвичайною ситуацією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ