онкологія, рак

У Львові онкологи врятували життя 52-річній пацієнтці, що страждає від раку

Shutterstock

Хвороба прогресувала і сягнула ІІІ стадії

У Львові лікарі дивом змогли врятувати життя пацієнтки, яка страждає від раку ІІІ стадії. Про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на сторінку Першого медичного об’єднання Львова у Facebook.

Повідомляється, що онкологи тривалий час стежили за здоров'ям 52-річної жінки, яка мучилася від колоректального раку, який поширився у лімфатичні вузли. Онкологія прогресувала і сягнула ІІІ стадії, але навіть на такому етапі лікарі змогли подовжити життя пацієнтки:

 

"Спеціалісти відділення онкології та онкохірургії малоінвазивно, лапароскопічно, видалили уражену частину прямої кишки та з’єднали дві її частини, щоб уникнути пожиттєвої стоми. І все це вдалось зробити через невеликі розрізи", – йдеться у повідомленні.

Колоректальний рак є другим серед важких онкозахворювань. Фахівці провели п'ятиденну комбіновану терапію (курс хіміотерапії + хірургічне втручання). Після цього жінку виписали.

"Аби попередити розвиток онкології, людям після 45-ти варто проходити колоноскопію щонайменше раз у п’ять років, у випадку, якщо рак був у родичів – частіше. За скеруванням від сімейного лікаря огляд є безкоштовним", – пишуть онкологи.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені розповіли про ознаки раку на обличчі.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ