онкологія, рак

Учені назвали продукт, який підвищує ризик появи онкології на 78%

Shutterstock

Негайно виключте це зі свого раціону

Онкологія – одна з найбільш небезпечних і страшних хвороб, які майже неможливо вилікувати. Винятком може бути лише випадки, коли фахівці виявляють симптоми на ранніх стадіях хвороби. Уникнути цього діагнозу можна, застерігаючи себе від нього.

Часто проблеми зі здоров'ям з'являються в результаті нездорового харчування. Саме тому "Дивогляд" вирішив розповісти вам про продукт, який викликає рак у жінок.

Учені з Гарвардської школи охорони здоров'я провели дослідження, під час якого встановили, який саме продукт шкодить жіночому здоров'ю і сприятливо впливає на появу раку печінки. 

У дослідженні взяли участь 90 тис жінок пост кліматичного віку. Дехто з них регулярно додавав до свого раціону солодкі газовані напої (принаймні одну склянку). 

Науковці постійно спостерігали за добровольцями і зробили висновок, що газовані напої з великим вмістом цукру  збільшують ризик захворіти на рак печінки на 78% у порівнянні з жінками, які взагалі не п'ють такі напої, або п'ють не частіше, ніж три рази на місяць.

 

Експерти вважають, що відмова від такого типу напоїв може позбавити людину від ризиків захворювання на рак печінки, особливо серед мешканців США. Як розповіли вчені, саме у цій країні вживання газованих напоїв дуже розповсюджене. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що лікарі назвали ТОП-3 найнебезпечніших напоїв у літню спеку.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ