Віктор Ляшко

Як війна змінила здоров'я людей – Ляшко

МОЗ

Все більше людей перестали звертати увагу на своє здоров'я

Війна змінила життя людей, а також серйозно вплинуло на їхнє здоров'я. Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко відмітив, що через війну багато українців помітно постарішали, повідомляє "Дивогляд". 

Міністр наголосив на тому, що під час війни люди перестали звертати увагу на своє здоров'я і все частіше починають спостерігати у себе психологічні зміни.

Також все більше людей починають частіше страждати від серцево-судинних захворювань через неможливість пройти повний медичний огляд.

"Люди під час війни не звертаються для профілактичного огляду, а терплять до останнього, бояться навантажити систему, та й система орієнтована на інші пріоритети. Це призведе до того, що хвороби виявлятимуть на більш пізніх стадіях. А це означає довготриваліше та дороговартісніше лікування, і не завжди ефективне", – каже Ляшко.

Міністр також розповів, що люди, які відчули на собі війну, психологічно постарішали на 10-15 років. Так, у 45-річному віці вони можуть отримати хвороби, з якими стикаються люди у 60.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що погані сни можуть бути симптомом небезпечної хвороби.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ