Лікар

Як відновити втрачені медичні документи – МОЗ

Shutterstock

Ці поради мають допомогти

У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли про шляхи відновлення медичних документів, втрачених на окупованих рашистами територіях. Про це повідомляє "Дивогляд".

Щоб відновити медичну документацію (результати обстеження, лікування, проведених стаціонарних і оперативних втручань, а також реабілітаційних рекомендацій) треба звернутися до сімейного чи будь-якого іншого лікаря первинної ланки за місцем вашого перебування.

Для відновлення втрачених документів, які належать особі з інвалідністю, потрібно звернутися до органу соцзахисту, який має доступ до Централізованого банку даних осіб з інвалідністю і може зробити для людини витяг.

Якщо ж треба відновити інші медичні документи чи довідку МСЕК, то варто звернутися до медико-соціальної експертної комісії за місцем перебування. Лікарі МСЕК і лікарі закладів охорони здоров'я мають підказати шляхи вирішення проблеми.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як допомогти собі у разі зубного болю і коли треба звертатися до лікаря.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ