Сонце

Землю накриє 5-бальна магнітна буря

Фото Nasa

Як захистити своє здоров'я від впливу магнітних збурень?

2 вересня мешканці Землі можуть відчути на собі вплив магнітної бурі, яка накрила планету. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

За даними астрономів, найбільший удар був о 6 ранку. Це магнітна буря силою 5 балів класу G1 (слабка буря). Після  цього до 12 години магнітосфера залишатиметься збудженою.

Окрім того, збудження магнітосфери Землі очікується з 12 години ночі до 3 години ранку 3 вересня.

Зазначимо, раніше астрономи зробили прогноз сонячної погоди на місяць і магнітної бурі не прогнозувалося. Про неї стало відомо лише напередодні.

Прогноз на решту місяця

Магнітна буря
Магнітна буря
Фото: Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця

ЯК ПОКРАЩИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІД ЧАС МАГНІТНИХ ЗБУРЕНЬ

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі людям, які цього потребують, лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ