Сонце

Магнітні бурі у вересні 2021: небезпечні дати для українців

Фото esa.int

Чого чекати від сонця у вересні 2021?

Астрономи прогнозують, що у вересні на Сонці не відбуватиметься магнітних бур і магнітосфера Землі майже весь час буде спокійною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Так, за даними вчених, лише 3 вересня очікується збудження магнітосфери, яке не переросте у магнітну бурю.

Магнітні бурі у вересня 2021
Магнітні бурі у вересня 2021
Фото: Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця

У той же час, низка ЗМІ без посилання на наукові джерела пишуть, що 6 вересня Землю накриє потужна магнітна буря. Окрім того, ще одна сильна буря відбудеться 26 вересня.

ЯК ПОКРАЩИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІД ЧАС МАГНІТНИХ ЗБУРЕНЬ

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ