Бека Міллі та її тату

"Це те, про що я думаю?": відома Tik-Tok-блогерка розсмішила користувачів своїм тату з "глибоким" сенсом, на якому розгледіли секс – відео

bekah.milly / TikTok

Є припущення, що насправді на тату дівчина "їсть" сідниці

Популярна блогерка Бека Міллі вирішила зробити собі на спині тату. На ньому зображена дівчина та її безликий ангел-охоронець, якого вона обіймає. Деякі її фанати розгледіли у малюнку натяк на секс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її TikTok.

Судячи з усього, Бека хотіла вкласти у татуювання "глибокий" сенс, але все вийшло навпаки – її підписники побачили не обійми з ангелом, а секс із ним. Окрім цього, є припущення, що насправді на тату дівчина "їсть" сідниці.

@bekah.milly
@bekah.milly

На думку деяких фанатів, блогерці треба негайно виправити цей малюнок, бо він виявився вульгарним. Також вони залишили коментарі:

  • "Секс на спині?"
  • "Це те, про що я думаю?"

Зазначимо, що на Міллі вже підписано понад 26 тис користувачів. Саме нові відео з тату зробили її популярною.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про схожий випадок – дівчина зробила тату з цитатою батька, але не одразу зрозуміла її вульгарний сенс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ