Самогубство

Блогер скоїв "самогубство", щоб прославитися – відео

Shutterstock

У правдивість смерті чоловіка повірили як користувачі мережі, так і його рідні

28-річний індійський блогер Ірфан Хан розмістив ролик, в якому він начебто себе вбив через те, що перестав зустрічатися з дівчиною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на VICE.

Відео набрало понад 300 тис переглядів у мережі. У правдивість смерті блогера повірили як користувачі, так і деякі члени сім'ї Хана.

Згодом Ірфан видалив цей ролик і розповів, що лише інсценував своє самогубство. За словами блогера, цим відео він хотів донести думку, що самогубство – поганий вчинок. Втім, це не завадило поліцейським звинуватити чоловіка у тому, що він "наразив на небезпеку своє і чужі життя" й "опублікував контент, що підбурює до скоєння злочинів". 

Окрім цього, знайомий звинуваченого розповів, що Ірфан просто хотів стати популярним у мережі. Наразі чоловік очікує вироку суду.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві хлопець заради хайпу начебто розбив у магазині віскі, яке коштувало $7,5 тис. Відео одразу стало "вірусним" у соцмережах, але згодом цю подію прокоментувала адміністраторка. За її словами, підлітки прийшли до магазину вже зі своєю пляшкою звичайного чая та попросили дозволити їм зняти відео для TikTok.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ