Марта Рентел

"Цифрове – означає вічне": 21-річна популярна блогерка першою в історії продала своє "віртуальне кохання" – фото

martirenti / Instagram

Умова не передбачає сексу, але дівчина готови зустрітися з покупцем за однієї умови

21-річна Марта Рентел з Польщі, яка веде блог у TikTok, стала людиною, яка вперше в історії продала своє "віртуальне кохання" у вигляді невзаємозамінного токена (NFT). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Мова йде про сертифікат унікальності цифрового об'єкта, який підтверджує законність володіння ним. Його таємний покупець став власником усіх прав на "цифрове кохання" Марти за $250.

"Перебувати у стосунках" з ефектною блондинкою можно лише онлайн, бо домовленість не передбачає будь-яку фізичну близькість. Втім, Рентел не виключає, що колись пообідає зі своїм фанатом, але тільки тоді, коли він розкриє свою таємну особистість.

"Фізичне кохання, платонічне кохання і цифрове кохання можуть відрізнятися, але кожне з них реальне - так само, як і всі наші думки і почуття... Цифрове – означає вічне. Адже все, що оцифроване, залишиться з нами до кінця світу – фотографії, фільми, спогади... Все", – поділилася своєю цікавою думкою дівчина.

Зазначимо, що невзаємозамінний токен (NFT, non-fungible token) – це криптографічний токен, кожен екземпляр якого є унікальним. Його не можна обміняти або заміщити на інший аналогічний токен.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що продано найдорожчий NFT-токен в історії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ