Сімейний перегляд

Молоді драйвери, перемішані всесвіти Зоряних воєн та конкуренція на ТБ: серіальні новинки вересня 2021

Shutterstock

Веселе літо залишилося позаду, а замість нього ми зустрілися з роботою та навчанням. Однак, незважаючи на це, про відпочинок ще поки теплими осінніми вечорами забувати не варто.

"Дивогляд" підготував для вас підбірку серіальних прем'єр вересня з якими ви зустрінете холода затишно.

Чим ми зайняті в тіні

Дата виходу: 2 вересня

Сюжет: Вампіри на вулицях Нью-Йорка – звичайне явище. Щодня вони змагаються з різними ворогами, щоб відстояти своє право жити.

Дайв-клуб

Дата виходу: 3 вересня

Сюжет: Ця підліткова драма розповість про життя молодих драйверів, безтурботне життя яких завершилося зі зникненням одного з членів їхньої компанії. Відтепер друзям треба об'єднати свої зусилля та вирушити на захопливі пошуки подруги.

Паперовий будинок

Дата виходу: 3 вересня

Сюжет: Довгоочікуваний фінал про банду грабіжників, що працюють під прикриттям. На це раз вони опиняються в пастці у приміщення Банку Іспанії. 

Американська історія злочинів

Дата виходу: 7 вересня

Сюжет: Найгучніші злочини Америки повертаються. На цей раз у центрі уваги опиниться політичний секс скандал і спроба спровокувати імпічмент Білла Клінтона.

Повернутися до життя

Дата виходу: 13 вересня

Сюжет: Повернутися до нормального життя після тривалого ув'язнення не просто, але це можливо. Головна героїня серіалу виходить на свободу після 18 років перебування у тюрмі й поступово створює своє життя.

Статеве виховання

Дата виходу: 17 вересня

Сюжет: Уже знайомі глядачам герої повертаються на екрані у новому сезоні найпопулярнішого серіалу про секс та стосунки. У нових епізодах школярам доведеться вступити у "війну" з новою директоркою школи.

Ранкове шоу

Дата виходу: 17 вересня

Сюжет: американська акторка Дженніфер Еністон повертається до своєї ролі сексуальної телеведучої, яка зіткнеться з новою конкуренткою, яку зіграє Різ Візерспун.

Зоряні війни: Бачення

Дата виходу: 22 вересня

Сюжет: анімаційні короткометражки покажуть вам нові перемішані всесвіти "Зоряних воєн", та нові історії вже знайомих героїв.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Amazon показав перший кадр із серіалу за мотивами "Володаря перснів".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ