Магнітна буря

Землю накриє потужна магнітна буря, яка триватиме кілька днів

Depositphotos

Українцям радять підготуватися до п'ятиденного удару

Експерти попередили, що у понеділок, 16 серпня, Землю накриє сильна магнітна буря, яка триватиме кілька днів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "РБК-Україна".

Видання зазначає, що 16-17 серпня очікується сильна магнітна буря, а 18-20 серпня – магнітна буря середнього ступеня.

Окрім того, експерти попереджають, що ще одна магнітна буря середньої сили очікується 29 серпня.

У період геомагнітних збурень метеозалежні люди та люди, які мають проблеми з тиском або серцево-судинні захворювання, можуть відчути погіршення самопочуття, головний біль, порушення серцевого ритму, біль у м’язах і суглобах. Окрім того, може виникати відчуття безпричинної втоми, розбитості, дратівливість і агресія, сонливість і апатія.

ЯК ПОКРАЩИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІД ЧАС МАГНІТНИХ ЗБУРЕНЬ

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ