Коронавірус у дітей

Антитіла до коронавірусу вже має кожен третій українець – Радуцький

5 канал / Час. Підсумки тижня

Остаточні дані дослідження планують опублікувати наприкінці серпня

Третина українців має антитіла до коронавірусу. Про це заявив у своєму Facebook голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, передає "Дивогляд".

За словами чиновника, про це свідчать попередні дані дослідження, що проводить МОЗ, Центр громадського здоров’я, Світовий банк та Український інститут соціальних досліджень імені Яременка.

"Упродовж липня група, до якої входять соціологи та медичні працівники, відвідують українські домогосподарства. Перші – проводять опитування, другі – безкоштовне тестування на антитіла. На даний час у дослідженні взяли участь близько 6 тис людей. 33% з них мають певний імунітет до коронавірусу", - повідомив Радуцький, - "Важливо визначити, чи значною є частка тих, хто перехворів у легкій формі і навіть не здогадувався, що був інфікований. Остаточні дані дослідження планують опублікувати наприкінці серпня".

При цьому, варто врахувати, що зараз досліджена дуже мала кількість людей. Окрім того, невідомо, до яких штамів коронавірусу є антитіла у досліджених людей.

У ВООЗ нагадують, що навіть люди, які перехворіли на COVID-19 мають зробити щеплення, адже досі невідомо, який рівень антитіл має бути після хвороби, щоб людина була захищена від повторного зараження.

Нагадаємо, нещодавно вчені повідомили, що тепер головні симптоми коронавірусу змінилися і це більше не кашель.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ