Собаки роблять селфі

"Не грайтеся": в МОЗ попросили не фотографувати своїх тварин і частини тіла для додатку "Дій вдома"

Shutterstock

У відомстві є всі дані про порушників

У МОЗ України звернулися до українців і попросили правильно використовувати додаток "Дій вдома", який призначений для людей, які знаходяться на самоізоляції у зв’язку з пандемією коронавірусу. Про це повідомляє "Дивогляд".

Заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер під час чергового брифінгу поскаржився, що люди часто замість свого обличчя фотографують тварин, дітей чи якусь техніку, тому потім у них виникають проблеми з верифікацією.

"У додатку є необхідність зробити своє фото, щоб потім з ним звіритися. Люди фотографують дітей, тварин, себе в дзеркалах, свої фотографії, частини тіла, комп’ютери фотографують, якусь техніку. І, звісно, що виникають питання, пов’язані з тим, що щось потім не спрацьовує при верифікації", – розповів чиновник.

За його словами, потім люди починають телефонувати у службу підтримки і витрачати час співробітників, які могли б займатися більш важливою роботою.

Кучер також закликав використовувати додаток за призначенням і не гратися.

"Я хотів би, щоб всі ставилися до цього серйозно, тому що обмін даними чітко налагоджений, у нас є вся інформація про порушників: хто, де, як. Ми володіємо цим всім", – підкреслив заступник міністра.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як швидше відновити нюх після коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ