Проблеми з харчування у дітей

Як карантин впливає на ступінь ожиріння у дітей – вчені

Shutterstock

Для проведення дослідження залучили дітей з понад 30 країн світу

Всесвітній карантин, який був впроваджений у зв'язку із пандемією коронавірусу, вплинув на спосіб життя більшості населення планети. Значна кількість дорослих людей перейшла на віддалену роботу, а діти – на онлайн-навчання. Такі зміни повели за собою певні наслідки, одним з яких вчені називають проблему ожиріння у школярів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Eurekalert!.

Фахівці зазначають, що саме обмеження фізичної активності спричиняють появу зайвої ваги, яка може викликати появу більш серйозних захворювань, серед яких варто виокремити проблеми із серцем та судинами, діабет, онкологія.

Щоб переконатися у дійсності цього твердження вчені провели дослідження у 36 країнах світу та  залучили до нього дітей віком від 6 до 9 років, які страждають від зайвої ваги.

"COVID-19 потенційно може посилити одну з найбільш тривожних тенденцій у європейському регіоні — ожиріння серед дітей", – заявив регіональний директор ВООЗ по Європі Ганс Клуґе.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що медики назвали несподіваний симптом того, що ви хворіли на коронавірус.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше