Розмарин

Виявлено аромат, який сприяє покращенню пам'яті – вчені

Shutterstock

Команда науковців провела два дослідження

Дослідники з Нортумбрійського університету висунули твердження, що запах розмарину сприяє покращенню людської пам'яті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС Україна

Команда провела два дослідження. Під час одного з них було проаналізовано ефект ефірних олій розмарину. Вчені залучили до експерименту певну кількість людей та тривалий час спостерігали за ними. У людей, які працювали в кімнаті з ароматом розмарину, результати тестування на перевірку пам'яті були на 5-7% кращими. Враховуючи це, науковці висунули твердження, у якому зазначили, що розмарин дійсно має вплив на роботу мозку.

Друге дослідження підтвердило цей факт, а також показало, що завдяки аромату олії розмарину, стан людей, хворих на Альцгеймера та які страждають від деменції, значно покращився. У зв'язку із цим вчені висунули ще одну думку – розмарин зменшує вираженість запальних процесів. Він також сприяє полегшенню відчуття болю та стимулює кровообіг. 

А раніше учені розповідали, чому людський мозок любить музику

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ