Сонце

Магнітні бурі у травні 2021: небезпечні дати для українців

NASA

Перелік магнітних бур на травень 2021

У травні очікується доволі висока сонячна активність, що не може не позначитися на самопочутті метеозалежних людей. За прогнозами астрономів, цього місяця відбудеться одна потужна магнітна буря, якій передуватиме трохи слабша.

Окрім того, щонайменше у 7 днів спостерігатиметься збуджена магнітосфера. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

  • Магнітосферні збудження очікуються 2, 3, 12, 15, 16, 17 та 20 травня. Ці дні не можна назвати небезпечними, але люди, які особливо метеозалежні, можуть відчути погіршення самопочуття.
  • 13 травня очікується магнітна буря класу G1 (найнижчий клас за 5-бальною шкалою). Але вже наступного дня, 14 травня, мешканці планети відчують вплив магнітної бурі класу G2.
Магнітні бурі у травні 2021
Магнітні бурі у травні 2021
Фото: Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця

Читайте також: Вихідні та свята у травні 2021: скільки відпочиватимуть українці цього місяця

ЯК ПОКРАЩИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІД ЧАС МАГНІТНИХ БУР

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ