Медитація

Бодай 15 хвилин: 5 причин, чому варто медитувати

Shutterstock

Ці вправи можуть докорінно змінити життя людини

Є думка, що медитація дуже переоцінена, але в Cosmopolitan вважають, що це не так. Навпаки, ця вправа може допомогти нам подолати багато проблем.

Спокій

Тяжкий робочий день або якась неприємна ситуація можуть провокувати стрес. Однак із цим можна боротися за допомогою спокійної музики і глибокого дихання.

Контроль емоцій

Якщо ви збентежені оточенням, хочете залишити роботу, не розумієте своїх близьких – зачиніться в кімнаті і почніть глибоке, повільне і вдумливе дихання. Вже через 15 хвилин ваше самопочуття може значно покращитися.

Медитація
Медитація
Фото: Shutterstock

Молодість мозку

Американські вчені зрозуміли, що якщо людина довгий час займається медитацією, то її мозок більш "свіжий", ніж у тих, хто не практикує такі вправи. Таким чином, медитація дарує нам бадьорість і необхідну енергію.

Концентрація

Медитація може нам допомогти краще розуміти наші почуття, бажання, особливості. Окрім самопізнання, завдяки цим вправам ви можете стати більш продуктивними та успішними.

Медитація, йога
Медитація, йога
Фото: Depositphotos

Покращення постави

Для правильної медитації варто розправити плечі, відкрити діафрагму, контролювати положення свого тіла. Це може призвести до болю, але це нормальний початковий процес.

Згодом ви відчуєте, що медитація подарувала вам можливість краще керувати тілом, коли ви кудись йдете або просто працюєте за комп'ютером. Таким чином, ви отримаєте як спокій, так і кращу поставу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як боротися з весняною депресією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ