Вегетаріанство

3 простих звички: дієтолог розповів, як збільшити тривалість життя

Shutterstock

Ваше довголіття – у ваших руках

Лікар-дієтолог Марк Гілберт розкрив секрет харчування, що здатне подовжити життя. Про це пише Express

Експерт наголосив на необхідності зменшити кількість вживання калорій. За його словами, помірна кількість харчування здатна знизити ризик розвитку раку та хвороб серця. Також Гілберт зазначає, що за допомогою дієти з низьким вмістом калорій можливо попередити діабет другого типу. 

Даний тип харчування обмежує раціон особи до 1,5 тисячі калорій завдяки корисним смузі, протеїновим коктейлям та супам. За даними дослідження Cell Metabolism, така практика допомагає за два роки уповільнити процес старіння. 

Крім цього, Гілберт радить слідкувати за кількістю вітаміну D, оскільки його рівень в організмі корелюється з ризиком передчасної смерті. Для довголіття Марк радить звернути увагу на ягоди – вони зміцнюють серце, знижують рівень онкозахворювань та розвиток діабету, а також запобігають накопиченню "шкідливого" холестерину. 

Також Гілберт згадав і про користь споживання зеленого чаю. Напій допомагає контролювати рівень цукру в крові та знижувати тиск. Згідно з дослідженнями, люди, які регулярно випивають зелений чай, ризик захворіти на діабет нижчий на 18%. 

Раніше учені назвали овочі, в яких – секрет довголіття людини. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ