Вірус

Пандемія призведе до психічних порушень, схожих на проблеми після Другої світової війни – дослідження

Shutterstock

Після пандемії 10 млн осіб потребуватимуть допомоги

Британський психіатр Едріан Джеймс дійшов висновку, що пандемія коронавірусу має такі ж наслідки для психічного здоров'я, як і Друга світова війна. Зокрема, негативні наслідки можуть тривати протягом кількох років. Про це пише INews

За словами психіатра, на людину впливає кілька негативних факторів – власна хвороба, хвороба та смерть близьких, а також соціальні та економічні наслідки. Саме тому після першого локдауну в Британії суттєво збільшилася кількість звернень громадян по допомогу до психологів та психіатрів. 

На думку Джеймс, внаслідок COVID близько 10 млн населення потребуватимуть додаткової підтримки психічного здоров'я, ще понад мільйон осіб лікуватимуться від тривожності, а 1,8 млн – від депресії. 

Внаслідок цього експерт пропонує зробити психіатричні послуги більш доступними для населення, зокрема, для людей похилого віку, які належать до групи ризику та змушені тривалий час лишатися на самоізоляції. 

Раніше Дивогляд розповів, хто найбільше збагатився за час пандемії коронавірусу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ