Жінка, яка подолала рак

Багатодітна мати повністю вилікувалася від раку завдяки революційному методу – фото

Daily Mail

На щастя, у 2020 році відбувалися і прекрасні події

У Британії 32-річна жінка, якій діагностували термінальну стадію раку, подолала хворобу завдяки інноваційному методу лікування. Про це пише Daily Mail. 

Хелен Уінн Хьюз діагностували лімфому у 2018 році, коли вона була вагітна третьою дитиною. У жінки виявили пухлину в грудях розміром з грейпфрут. 

Восени 2019 року рак перестав реагувати на лікування та поширився на кістки, печінку та легені. Медики порадили Хелен підготувати дітей до найгіршого сценарію розвитку хвороби. 

Останнім варіантом, який запропонували жінці, була нова клітинна терапія, яку нещодавно схвалили в Національній службі охорони здоров’я Великобританії.

CAR-T терапія (клітинна терапія) – це новий метод лікування в імунотерапії,  для якого використовують клітини пацієнта для руйнування лейкемічних клітин. Для цього лікарі використовують антигенний рецептор, що розпізнає уражені клітини, а потім знищує їх в організмі людини. 

Упродовж п'яти тижнів жінка перебувала в онкологічному центрі. За цей час Хелен відзначила тимчасову втрату пам'яті як побічний ефект терапії. Після курсу лікування за шість місяців Хьюз повідомили радісну новину – вона повністю одужала. 

Нагадаємо, лікарі назвали неочевидні симптоми раку шлунку. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ