Лікарі

Учені виявили спільний симптом у 82% хворих на COVID-19

Shutterstock

У дослідженні взяли участь хворі, яких госпіталізували до лікарні

Учені виявили, що хворі на COVID-19 мають спільний у 82% симптом. До того ж, у чоловіків цей показник зустрічається частіше. Про це йдеться у журналі Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism.

Зазначається, у багатьох осіб, особливо у людей похилого віку, трапляється брак вітаміну D. Також останнім часом з'явилося чимало публікацій щодо важливості цього вітаміну, що забезпечує стійкість організму до коронавірусу.  

Іспанські вчені-медики вирішили з'ясувати, чи може низький рівень вітаміну стати фактором ризику у захворюванні COVID-19 та чи впливає він на важкість захворювання. 

У дослідженні взяли участь 216 пацієнтів з виявленим коронавірусом, яких госпіталізували до лікарні Маркіза де Вальдесілья. Автори виявили, що 82% хворих мали дефіцит вітаміну D. При цьому рівень показників у чоловіків був нижчий, ніж у жінок. 

Раніше учені виявили симптом, який дає змогу передбачити смерть від коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ