Парта

"Сєпарська гнида": у київській школі вчитель ображав та погрожував школяреві з Луганщини – відео 18+

Shutterstock

У відео міститься ненормативна лексика!

У столичній школі учитель фізкультури погрожував школяреві, який переїхав до Києва з Луганської області. Детальніше про цей скандал розповідає "Дивогляд" із посиланням на Київ ІНФО.

Інцидент трапився у київській школі №37. На оприлюдненому відео можна побачити, як учитель фізкультури лається на учня 9-го класу та називає його "сепаратистом".

"Я тебе зараз по горбу йо*ну, сєпарська гнидо, б**ть. Я тебе навчу, як правильно. Не буду з тобою цяцькатися… Якщо я тебе трону, тебе навіть реанімація не спасе", – кричав вчитель учневі.
З діалогу на відео можна зрозуміти, що причиною скандалу стало те, що школяр начебто поставив швабру у неправильному місці.

Реакція омбудсмена

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що вже звернувся до правоохоронних органів з метою якісного й неупередженого розслідування цієї справи. У департаменті науки та освіти Києва, у свою чергу, пообіцяли "у найкоротший термін прийняти відповідні управлінські рішення".

"Поведінка вчителя, яка зафіксована на відео, містить ознаки кримінального правопорушення – погрози вбивством, нанесення тілесних ушкоджень... А якщо додати до цього обставини, які обтяжують покарання, – висловлювання, що несуть дискримінаційний характер, можна ймовірно припускати, що порушення вчинили на ґрунті ненависті", – написав Лубінець.

За словами омбудсмена, такі дії визначаються, як розпалювання ненависті за ознакою соціального походження та місця проживання.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні для учнів 8-9 класів запроваджують новий предмет.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше