Школярі, школа

Весняні канікули у школі: коли і скільки відпочиватимуть українські школярі

Shutterstock

Усе залежить безпосередньо від безпекової ситуації у кожному з регіонів

Уже незабаром українські школярі підуть на весняні канікули. Коли і скільки відпочиватимуть учні середніх шкіл – розповідає "Дивогляд".

Міністерство освіти й науки України дозволило закладам освіти самостійно визначати дати початку канікул та їхню тривалість. Разом із цим, у різних регіонах графіки можуть дещо відрізнятися.

Коли розпочнуться весняні канікули у 2024 році

Поточний навчальний рік розпочався 1 вересня 2023 року і завершиться до 28 червня 2024-го. Так, тривалість навчального року подовжили з метою компенсації освітніх втрат та прогалин, що спричинені бойовими діями в Україні.

На початку навчального року Міністерство освіти й науки України погодило орієнтовні дати шкільних канікул. Графік МОН передбачає проведення весняних канікул у школах України у період з 25 по 31 березня 2024 року.

Варто також врахувати, що тривалість канікул у конкретному регіоні чи школі залежить безпосередньо від безпекової ситуації. Зважайте й на те, що якщо зимові канікули у закладі освіти тривали місяць, то весняний відпочинок у цих школах можуть скасувати. Це пояснюють тим, що канікули у межах навчального року не можуть тривати понад 30 днів.

У приватних школах правила можуть дещо відрізнятися. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи можуть школярі пропустити уроки після тривожної ночі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше