Парта

У школах Києва можуть запровадити дистанційний формат навчання – КМДА

Shutterstock

У столиці фіксують зростання випадків інфекційних захворювань

Київські школи можуть перевести на дистанційний формат навчання, передає "Дивогляд" із посиланням на КМДА.

У столиці фіксують зростання випадків інфекційних захворювань. У порівнянні з минулим тижнем діти почали хворіти на 50% частіше. У зв'язку з цим у КМДА закликають дотримуватися заходів епідеміологічної безпеки і не пускати дітей у школу, якщо у них почали проявлятися ознаки інфекційного захворювання.

"Залишайте свою дитину вдома, навіть якщо в неї "легкий" нежить, особливо зараз, коли через повітряні тривоги діти годинами змушені сидіти в укриттях, розповсюджуючи захворювання", – заявили у КМДА.

Голова департаменту освіти і науки Олена Фіданян відмітила: в разі, якщо рівень захворюваності зростатиме і надалі, у столиці будуть вимушені вжити заходів щодо переведення дітей на віддалений формат навчання.

"Якщо рівень захворюваності серед школярів стрімко зростатиме, ми будемо змушені рекомендувати столичним закладам освіти перейти в дистанційний режим роботи. Тому звертаюся до батьків – будьте свідомими", – наголосила чиновниця.

Для безпеки і уникнення поширення вірусу дорослих і дітей закликають дотримуватися правил особистої гігієни, уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ, використовувати захисну маску й антисептичні засоби.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві на школярів чекають додаткові канікули.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше