Українці, біженці, переселенці

У Києві зменшилася кількість вимушених переселенців – КМДА

Shutterstock

Найбільше ВПО зареєстровано у Дарницькому районі столиці

В українській столиці зменшилася кількість внутрішньо переміщених осіб, які виїхали з небезпечних територій після 24 лютого 2022 року. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Facebook заступниці голови КМДА Марини Хонди.

Так, за 2023 рік кількість вимушених переселенців у Києві, які перебувають на обліку ВПО, зменшилася на 85 тис.

"Ми провели аналіз обліку та звітності кількості внутрішньо переміщених осіб, які зареєструвалися в Києві після початку повномасштабного вторгнення. Зафіксували, що внаслідок повернення до попереднього місця проживання, зняття з обліку, міграції та інших причин кількість ВПО з чинними довідками зменшилася на 85 тисяч. На сьогодні на обліку в Києві перебувають майже 207 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Із них – понад 45 тис дітей", – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Найбільше внутрішньо переміщених осіб зареєстровано у Дарницькому районі столиці. Їхня кількість становить майже 34 тис. У Дніпровському районі зареєстровано 27 тисяч ВПО, а у Солом’янському – понад 23 тис.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, скільки українців мешкає за кордоном.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ