Прапор Нідерландів

Українських біженців у Нідерландах масово просять звільнити соціальне житло – у чому причина

pixabay.com

Наразі у країні перебуває близько 102 тис українців

У Нідерландах українців закликають звільнити соціальні притулки, передає "Дивогляд" із посиланням на Посольство України у Нідерландах.

Міністерство юстиції країни звернулося до біженців з вимогою якомога швидше переселитися з безкоштовних притулків в орендоване житло. Зараз притулки для екстреного розміщення біженців у Нідерландах заповнені на 99,3%. У країні перебуває близько 102 тис українців, з яких 83 тис мешкають у державних притулках.

Головною причиною такого екстреного виселення українців з соціального житла є відсутність вільних місць для розміщення новоприбулих біженців.

"Нідерланди підтримуватимуть переміщених осіб з України так довго, як це буде необхідно. Понад 100 тисяч переселенців з України вже знайшли притулок у Нідерландах. Багатьма з них опікуються муніципалітети, підтримку яким надають численні неурядові організації та волонтери, а також і багато інших українців, що переїхали до Нідерландів раніше або після початку війни", – йдеться в заяві Королівства.

Тих українців, які досі проживають в притулках, але мають змогу винаймати житло, просять з'їхати. 

"Зараз ми прагнемо забезпечити найбільш вразливі категорії біженців з України в Нідерландах екстреним житлом", – пояснюють нідерландські чиновники.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українські біженці у Польщі взяли кредитів на понад 2,6 млрд злотих.

 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше