Прапор Німеччини

У Німеччині зменшать виплати всім біженцям – чого чекати українцям

Shutterstock

Загалом на утримання одного біженця у федеральному уряді планують виділяти на рік 7,5 тисяч євро

Уряд Німеччини погодив новий порядок розподілу витрат на розселення та утримання біженців, а також передбачено скорочення розміру допомоги для біженців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на DW.

Раніше прохач притулку міг претендувати на отримання допомоги після 18 місяців перебування в Німеччині, але цей термін збільшили до 36 місяців. Водночас допомогу для безсімейних біженців скоротять на 92 євро на місяць, а також це торкнеться обсягу безкоштовних медичних послуг.

Виділені в окрему категорію біженці з України та інші мігранти, які перебувають під захистом ФРН, якщо вони після закінчення 1,5-річного терміну досі проживатимуть у наданих владою гуртожитках, отримуватимуть суму на харчування лише в розмірі, "який їм дійсно необхідний".

Загалом для утримання одного біженця у федеральному уряді планують виділяти на рік 7,5 тисяч євро. Міністр фінансів ФРН Крістіан Лінднер заявив, що завдяки скороченням федеральна та місцева влада заощадять кошти, а також це послабить привабливість соціальної держави Німеччина для мігрантів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що приблизно 5 тисяч українських біженців можуть втратити дах над головою в одній із країн Європи.

Дивіться також відео 5 каналу: ОНЛАЙН без електроенергії! Що це за система підключення до мережі?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ