Школярі, школа

Чи можуть школярі пропустити уроки після тривожної ночі

Shutterstock

В українських регіонах тривають нічні ракетні та дронові атаки

У зв'язку з неспокійною ситуацією у нічний час багато дітей мають порушений режим сну і скаржаться на втому наступного дня. Чи може дитина пропустити школу після тривожної ночі – розповів директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак, передає "Дивогляд".

За словами чиновника, батьки можуть самостійно вирішувати, чи варто залишати дитину вдома після безсонної ночі через атаки, оскільки лише вони знають, у якому стані перебуває їхня дитина, в яких умовах вона спала і чи мала повноцінний сон.

"І тільки вам вирішувати, як діяти в такій ситуації. Ми, освітяни, підтримаємо будь-яке рішення: зрозуміємо, якщо залишите вдома чи пропустите перший урок, так само радо з усмішкою колеги зустрінуть в затишних класах кожного, хто прийде до школи, бо освіта – наша суперзброя", – повідомив Лончак.

Лончак додав, що вчителі, особливо ті, хто працюють в Одесі та області, так само емоційно та фізично втомлюються і особливо добре розуміють, в якому стані перебувають школярі.

"Єдине, що попрошу, не ставити контрольні першим уроком після таких безсонних жахливих ночей. Краще провести тренінг з ментального здоров'я", – повідомив посадовець.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи навчатимуться українські школярі влітку 2024 року.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше