Школяр

Для українських школярів запустять застосунок "Мрія" – для чого він потрібен

Shutterstock

"У застосунку також планують використовувати штучний інтелект"

В Україні планують запустити освітній застосунок для школярів під назвою "Мрія". Про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Міністерство цифрової трансформації.

Мобільний додаток призначений для модернізації та підвищення ефективності навчального процесу для школярів, їхніх батьків і вчителів.

На першому етапі розробки застосунок буде містити:

  • профіль учня із програмами розвитку здібностей та шкалою успішності;
  • мультимедійні навчальні матеріали;
  • збір, обробку, накопичення, передання та відображення даних про освітній процес;
  • Мрія-ID – унікальний освітній документ, який прирівнюється до учнівського квитка.
застосунок "Мрія", мобільний додаток "Мрія"
застосунок "Мрія", мобільний додаток "Мрія"
Фото: Дія / Telegram

У Мінцифри також відмітили, що застосунок сприятиме автоматизації управління закладами освіти, а також посилить безпеку та контакт з державою.

"У застосунку також планують використовувати штучний інтелект. Це дозволить зменшити навантаження на вчителів, а учням та батькам надасть унікальні освітні можливості", – йдеться у повідомленні Мінцифри.

Над розробкою застосунку "Мрія" працює Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством освіти й науки України за підтримки програми EGAP, що виконується Фондом "Східна Європа".

Очільник Мінцифри Михайло Федоров відмітив, що застосунок "Мрія" – це один з інструментів трансформації та модернізації української освіти.

"Розвиток технологій впливає на викладання предметів у закладах освіти. Вже не можна це робити так, як 20 років тому. Це впливає на креативність учителів, на те, як вони працюють з технологіями. Знаю, що деякі вчителі вже викладають ШІ в школах", – пояснив Федоров. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Міносвіти кажуть про об'єднання вишів в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ