шоколад канабіс наркотики

У Києві троє дітей отруїлися шоколадом, який містив наркотики

відкриті джерела

Поліція почала перевірку цих випадків отруєння

У столичній лікарні у трьох дітей зафіксували випадок отруєння наркотичними речовинами, які були у складі гуманітарного шоколаду, передає "Дивогляд" із посиланням на Facebook Київської міської дитячої клінічної лікарні №1.

Двох дітей з однієї сім'ї госпіталізували 23 березня, молодшу помістили у реанімацію. Спочатку в них проявилися порушення свідомості, нездужання та блювання. Обидві дитини напередодні вживали шоколад з гуманітарної допомоги, що зберігався в упаковці без маркування. У дітей виявили ознаки інтоксикації в результаті вживання канабісу та галюциногену псилоцибіну ("чарівні гриби"). 

За три дні після цього, 26 березня, госпіталізували ще одну дитину в стані психомоторного збудження. У неї також спостерігалися галюцинації, блювання, розширені зіниці, знижений м'язовий тонус. Як зазначили лікарі, ця дитина також куштувала шоколад, який подарували її батьку. У складі продукту виявили псилоцибін. Ця речовина зазвичай міститься у галюциногенних грибах.

"Вивчайте склад продуктів, які ви даєте дітям. Дані передані в поліцію", – закликають у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині легалізували канабіс.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ