Будинок Зайцевих

Українці придбали за $10 тисяч занедбану хату-мазанку та перетворили її на "цукерку" – фото

Фото Фокус

Ідеї для дизайну ремонту вони взяли з інтернету

Вадим і його дружина Тетяна Зайцеві, які мають трьох дітей, вирішили змінити своє місце проживання у 2020 році. Вони покинули орендовану квартиру у Чернівцях і переїхали до невеликого селища Берегомет, розташованого за 60 км від обласного центру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Фокус".

Там вони знайшли старовинну садибу, яка існує вже 100 років, і вирішили її відновити та трохи модернізувати. За словами Тетяни, вони придбали будинок разом із ділянкою за $10 тисяч.

Але на ремонт, який тривав понад рік, їм довелося витратити майже вдвічі більше. Однак результат задовольнив їх і вони не шкодують про прийняте рішення.

"Якось чоловік знайшов гарну ділянку в селищі Берегомет, і запропонував поїхати туди, щоб просто подивитися. Цікаво, що це моя мала Батьківщина, і коли їхала в місто вчитися, то думала, що вже не повернуся, але ніколи не кажи ніколи. Побачивши всю ту красу, ми подзвонили власниці, яка живе в Італії, й відразу запропонували завдаток", – поділилася Тетяна.

Поруч із їхнім будинком є пагорб, ліс і чудовий сад, який вони старанно доглядають і поповнюють новими фруктовими деревами щороку. Вони також мають невеликі грядки з квітами, зеленню, огірками та капустою, і навіть посадили невеличке лавандове поле цього року. Ремонт у будинку тривав приблизно 1 рік і 3 місяці.

"Чоловік зі своїм батьком спочатку приїжджали сюди на вихідних й потрохи щось робили, а потім довелось взятися конкретно – навіть запрошували майстрів, щоб облаштувати другий поверх. На той час ми уже висилилися з орендованої квартири й жили в старій хаті моєї бабусі, але у вересні діти мали йти до школи, тому мусили поспішати", – розповідає Тетяна.

Ідеї для дизайну ремонту вони взяли з інтернету. Зараз Тетяна і Вадим займаються будівництвом гостьового будинку на своїй ділянці, який вони планують здавати в оренду туристам.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині пропонують безкоштовно забрати собі віллу Геббельса.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ