Бібліотека

У бібліотеці знайшли 27 томів братів Грімм, які вважалися втраченими – фото

Shutterstock

"Вони є значним надбанням"

У Бібліотеці Університету імені Адама Міцкевича виявили оригінальні книги братів Грімм, які вважалися втраченими в період Другої світової війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Heritage Daily.

Там було виявлено 27 оригінальних томів з творами братів Грімм, відомих завдяки казкам, таким як "Гензель і Гретель" та "Червона Шапочка". У цих томах збереглися рідкісні гравюри та унікальні видання, що розкривають методи дослідження братів Грімм.

У примітках та покажчиках своїх видань брати Грімм зазначили власні джерела, а також залишили рукописні підкреслення, коментарі та анотації.

"Томи, які виявлені в університетській бібліотеці, довгий час вважалися втраченими під час Другої світової війни. Вони є значним надбанням, оскільки сприяють подальшому розвитку сучасних досліджень літературного та наукового спадку братів Грімм", – розповіли фахівці.

Експерти припустили, що в бібліотечних фондах може приховуватися більше скарбів, які потрапили сюди під час військового хаосу та післявоєнних переїздів бібліотечних колекцій.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 17 книг, які радив обов'язково прочитати легендарний письменник Габріель Гарсія Маркес.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ