Прапор Франції

У Парижі впали лопаті відомого вітряка кабаре Мулен Руж – відео

pixabay.com

Цей випадок є першим з часу відкриття кабаре у жовтні 1889 року

Легендарне кабаре Мулен Руж втатило один зі своїх символів. Вночі 25 квітня лопаті відомого червоного вітряка відвалилися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Deutsche Welle.

Інформацію про цей інцидент надали рятувальники, які прибули на місце події у Парижі. Вони заявили, що причина руйнування залишається невідомою, але ніхто не постраждав внаслідок цього інциденту. Падіння лопатей спричинило часткове пошкодження напису з назвою культового кабаре.

"На щастя, це сталося після закриття. Технічні служби кабаре щотижня перевіряють механізм вітряка і жодних проблем не помітили", – заявило неназване джерело, пов'язане з Мулен Руж.

Також представник Мулен Руж зазначив, що цей випадок є першим з часу відкриття кабаре у жовтні 1889 року.

Єдиним серйозним пошкодженням будівлі була пожежа, що сталася під час ремонту в 1915 році, через яку заклад припинив роботу на дев'ять років. Мулен Руж разом з Ейфелевою вежею та собором Паризької Богоматері є однією з найбільш відомих пам'яток французької столиці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що мер Парижа розізлила мзс рф своєю позицією щодо участі росії та білорусі в Олімпіаді-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ