В Англії подружжя виявило у своєму будинку середньовічного біса

Подружжя виявило у своєму будинку середньовічного біса, що "ховався" – фото

BBC

"Знайти щось всередині – це дивно"

В Англії подружжя виявило у своєму будинку справжнього середньовічного біса, передає "Дивогляд" із посиланням на Arkeonews та BBC.

Трейсі та Рорі Форстерів нещодавно заїхали у новий будинок у північній Англії, що був зведений колегією священників у XIII столітті в Міністерському дворі. 

У ванній кімнаті свого нового дому пара виявила загадковий люк. Відкривши його Трейсі та Рорі помітили кам'яне гротескне обличчя, що нагадувало місцевого ідола Лінкольна Імпа. Це міфічна істота, диявол, про якого ходили легенди.

"Коли ви дивитеся на фасад будинку, він виглядає досить історично. Але знайти щось всередині – це дивно", – заявила Трейсі Форстер.

За однією з легенд Лінкольн Імп – це посланець сатани, призначення якого полягало в тому, щоб сіяти хаос у північній Англії. У соборі шалений біс розбивав вітражі, знищував меблі та знущався з єпископа, доки одного дня з релігійної книги не з'явився янгол, який перетворив цю істоту на камінь.

Подружжя Форестерів виявило велику кам'яну плиту з зображенням Лінкольна Імпа, у роті якого був отвір. Експерт з Lincoln Civic Trust заявив, що цей об'єкт – водосток середини або кінця XIV століття.

Подружжя зауважило, що пишається історією свого будинку. Рорі Форестер також додав, що попередній власник прожив у цьому домі понад 20 років і точно знав про міфічну істоту у вбиральні. 

В Англії подружжя виявило у своєму будинку середньовічного біса
В Англії подружжя виявило у своєму будинку середньовічного біса
Фото: BBC

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка не може продати будинок вартістю $316 тисяч через екзотичний ремонт.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ