Вухо

У вусі 4-річного українця знайшли павука – моторошне фото та поради, як діяти у такій ситуації

Franco Antonio Giovanella / Unsplash

"Пам'ятка батькам!"

У Тернопільській області виявили павука у вусі 4-річного хлопчика після того, як лікарі діагностували його скарги на закладеність носа, що тривала кілька тижнів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посилання на Скалатську комунальну районну лікарню.

Подія трапилася з мешканцями Скалатської громади, коли місцева жителька звернулася до лікаря через скарги її чотирирічного сина на постійну закладеність носа, виділення з носа та утруднене носове дихання.

Після медичного огляду пацієнта лікар поставив діагноз алергічного риніту та виявив наявність стороннього тіла у вусі. Виявилося, що в слуховому проході хлопчика оселився павук.

Павук
Павук
Фото: Скалатська Комунальна Районна Лікарня

"Пам'ятка батькам! Якщо Вам чи дитині потрапило стороннє тіло, дайте можливість йому вилізти самому, відтягнувши вухо, потрусивши голову. Сірка придумана природою для того, щоб захищати слуховий прохід від комах та створює антибактеріальне середовище. Не потрібно ідеально чистити вуха. Якщо самостійно не вдається витягнути комаху, краще зверніться за допомогою", – додали лікарі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у чоловіка, який страждав через шум у вусі, знайшли всередині тварину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ