Суниця садова

У Дніпрі 6-річний хлопчик помер після того, як з'їв полуницю

Shutterstock

Допомога лікарів не дала результату

У Дніпрі в одній з місцевих лікарень помер 6-річний хлопчик, який напередодні з'їв полуницю, передає "Дивогляд" із посиланням на Суспільне.

9 квітня у Павлограді хлопець почав відчувати погіршення стану здоров'я після того, як поласував ранньою полуницею. Спочатку у дитини почалася діарея, а після цього він відчув болі у животі. Далі у хлопця почала підвищуватися температура, а на тілі з'явилося висипання.

За декілька годин у малюка почався шоковий стан і розвилася поліорганна недостатність. Наступного дня дитину привезли до лікарні у Павлограді, а там перенаправили до лікарні у Дніпрі. Допомога лікарів не дала результату і вранці 11 квітня дитина померла. 

Небезпека ранньої полуниці

Експерти зазначили, що полуниця є джерелом скупчення паразитарних інфекцій. Вона також є однією з перших у списку продуктів, забруднених пестицидами. Особливо це стосується ранньої полуниці.

Перед вживанням ретельно промийте ягоди, особливо, якщо ви збираєтеся годувати ними дітей. При прояві перших негативних симптомів отруєння чи погіршення стану здоров'я – негайно звертайтеся до лікаря. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які овочі, рослини та злаки садити у квітні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ