Квіти

Що треба встигнути посадити на городі до Великодня – список овочів і квітів

Shutterstock

Цього року в Україні відчувається незвично теплий квітень, що спонукає садоводів розпочати активну роботу на своїх городах

До Великодня залишилося декілька тижнів, тому "Дивогляд" квапиться розповісти вам, що треба встигнути посадити до цього великого свята.

 
У квітні досвідчені садівники радять починати висаджувати кущі. До осені ці рослини повинні адаптуватися і звикнути до середовища.

Також погодні умови дозволяють починати висаджувати малину, смородину, аґрус та порічки. Зауважте, що для цього краще обирати однорічні саджанці. Не забувайте поливати їх та мульчувати.

У квітні можете сіяти горох, а за температури +15°С – висаджуйте моркву, гарбузи, патисони та кабачки.

У середині весни у відкритий ґрунт можна посадити салат, зелень та редиску. Якщо у вас вже наявна розсада – пересаджуйте її на грядки.

Якщо ви вирішили посадити насіння томатів – обов'язково накрийте їх плівкою. Зніміть її, коли на вулиці стане дуже тепло.

У другій половині квітня також можна посадити розсаду брюссельської, пекінської, білоголової, цвітної капусти. Із квітів у цей період краще висаджувати іриси, півонії та хризантеми, серед однорічних – чорнобривці та ротики.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україну завезли отруйний овоч.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше