Секс

Яким в українців було сексуальне життя у 2023 році – дослідження

Shutterstock

"Ми навчаємося новому, досліджуємо й експериментуємо"

Простір сексуальних знань і товарів Lovespace оприлюднив щорічну статистику, що демонструє, яким було сексуальне життя українців у 2023-му, передає "Дивогляд".

За словами представників Lovespace, за минулий рік географія відправлень секс-товарів дещо розширилася – у 2023 році відправки були здійснені до 1973 сіл і міст. У 2022-му цей показник становив 1140 населених пунктів. Київ та Львів визнали "столицями анальщини", а столицю та Вінницю назвали також "колискою БДСМ і рольових ігор".

Найбільше іграшок для дорослих у вигляді вібраторів і фалоімітаторів замовили у Харкові, Черкасах, Луцьку й Житомирі. Попит на лубриканти, рідкі вібратори і масажні гелі спостерігався у Львові, Ужгороді, Рівному й Тернополі.

У Lovespace розповіли, що серед секс-іграшок найбільш затребуваними бути вакуумні стимулятори й лубриканти. Також повідомляється, що продаж книг на кшталт Камасутри зріс на 180% у порівнянні 2022 роком.

"Головна ідея нашого дослідження –  показати, що в українців усе нормально з сексом, ми навчаємося новому, досліджуємо й експериментуємо", – коментують у Lovespace.

Яким в українців було сексуальне життя у 2023 році
Яким в українців було сексуальне життя у 2023 році
Фото: Lovespace

В організації також проаналізували сексуальні пошукові запити українців за минулий рік:

Яким в українців було сексуальне життя у 2023 році
Яким в українців було сексуальне життя у 2023 році
Фото: Lovespace

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що людські сперматозоїди можуть порушувати один із законів фізики.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ